Strona główna     >     Wycieczki    >    Wycieczki

PODLASIE - BOGACTWO KULTUR I NATURY - 03.05 - 07.05.2022PODLASIE -  BOGACTWO KULTUR I NATURY

Zapraszamy na  Podlasie - wielokulturowej kraina z ciekawą historią, piękną przyrodą i doskonałą kuchnią. To region, który dla wielu wciąż jest Arkadią, gdzie czas płynie wolniej, powietrze czyste, a ludzie życzliwi.

TERMIN  :   03 - 07.05.2022

1 dzień         Wtorek. Zbiórka  godz.6.00.  Wyjazd godz. 6:00 z Pl. Mickiewicza . na Podlasie, przejazd do Tykocina  - miasta Barbary Radziwiłłówny i Stefana Czarnieckiego – zwiedzanie miasta,  m.in. świeżo odnowionej Starej Synagogi z  ekspozycją poświęconą dawnym żydowskim mieszkańcom Tykocina. Przejazd na  obiadokolację i  nocleg w okolicach Białegostoku .

2 dzień        Środa Śniadanie, przejazd przez puszczę do Supraśla - wizyta w ławrze supraskiej, spacer nadrzecznym bulwarem i urokliwymi  uliczkami (opcja - Muzeum Ikon). Dalej Sokółka i Bohoniki – zamieszkane przez mniejszość tatarska . Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3      Czwartek. Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wyjazd na zwiedzanie Białegostoku: pałac i ogrody Branickich, Planty, Rynek Kościuszki, ślady żydowskiego Białegostoku i in.  Przejazd przez Krainę Otwartych Okiennic - urokliwe wsie powiatu bielskiego. Przejazd do Ziołowego Zakątka - zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4       Piątek. Po śniadaniu Przejazd do Ciechanowca – miasto z historią sięgającą XV w, dalej wizyta w na Świętej Górze Grabarce – ważnym sanktuarium prawosławia , po powrocie do hotelu - odpoczynek i korzystanie z atrakcji Ziołowego Zakątka. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień            Sobota. Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Drohiczyna - spacer z przewodnikiem po dawnej stolicy Podlasia, ostatnia na szansa na podlaskie przysmaki. Wyjazd w drogę powrotną - przyjazd do Poznania około godziny 21.00.

Ubezpieczenie          W cenie wycieczki ubezpieczenie NNW do 10.000 zł  w TU Europa .  Dodatkowo w biurze istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia np. od kosztów rezygnacji z podróży (koszt 3% ceny wycieczki ).

Informacje dodatkowe

Wstępy dodatkowo płatne ok. 120 zł.

Minimalna liczba uczestników – 30 osób

Cena  1150 zł  

Cena    –  zawiera :  koszty transportu, koszty 4 noclegów ( pokoje 2-osobowe z łazienkami), koszty wyżywienia ( śniadania, obiadokolacje),  opieka pilota, lokalni przewodnicy.

UWAGA

Program został zmieniony ze wzgledu na przedłużenie zakazu wstepu do strefy przygranicznej  zniesienie zakazu wstępu do strefy przygranicznej Galeria zdjęć

Skąd jesteśmy
linia

Biuro Usług Turystycznych SIMON Sp. z o.o.
Osiedle Kosmonautów 10, 61-627 Poznań
NIP: 972-10-35-418 REGON: 630322760 KRS: 0000099537
Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie fantastyczną przygodę.

SimonTelefony komórkowe
Telefony stacjonarne
Adres e-mail
Rezerwuj wycieczkę


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji Polityka prywatności.