Strona główna     >     Wycieczki    >    Wycieczki

BAŁTYCKIE WYSPY - WOLIN, UZNAM, RUGIA 06.09 - 10.09.20231450,00 zł
06.09. - 10.09.2023
Rezerwuj wycieczkę
wróć do listy produktów

Wyspy pogranicza polsko -niemieckiego z unikalną przyrodą, bogatą historią i świetnie rozwiniętym potencjałem turystycznym. Parki narodowe, zabytki, najpiękniejsze plaże. Jeśli jeszcze nie znasz - wycieczka obowiązkowa, jeśli już byłeś - wiesz, że warto wracać!

BAŁTYCKIE WYSPY    Wolin, Uznam, Rugia

Wyjazd godz. 7:00 z Dworca Letniego,  Poznań,  ul. Dworcowa

Dzień 1   Środa. Transfer na wyspę Wolin z pauzą w Kamieniu Pomorskim: XII-wieczna katedra z urokliwym wirydarzem i słynnymi organami, wystawa doświadczalna i wizyta w Dworku von Kleista, spacer / chwila relaksu w nowoczesnej marinie. Przejazd na obiadokolację i  nocleg w okolicach Międzyzdrojów.

Dzień 2   Czwartek. Śniadanie, dzień na międzyzdrojskie plażowanie i spacery śladami gwiazd lub poznawanie uroków Wolińskiego Parku Narodowego . Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3   Piątek. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem na Rugię- największą niemiecką wyspę; po drodze zwiedzanie Starego Miasta w Stralsundzie, na samej wyspie m.in. kredowe klify Parku Narodowego Jasmund, port Sassnitz, kurort Binz z najdłuższym niemieckim molo, Prora - słynny hitlerowski ośrodek wypoczynkowy. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4   Sobota. Po śniadaniu wyjazd do Świnoujścia; wizyta - szkolenie w Forcie Gerharda tuż obok najwyższej latarni morskiej na polskim wybrzeżu. Przejazd (liczymy, że już przez tunel) na wyspę Uznam do dzielnicy uzdrowiskowej. Czas na kawę, poznanie świnoujskich promenad i najszerszej plaży nad Bałtykiem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5    Niedziela. Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Grodziska Lubin  - pozostałość po wczesnośredniowiecznym grodzie i przepiękny punkt widokowy. Krótka wizyta w mieście Wolin w poszukiwaniu śladów legendarnej Vinety / Jomsborga.  Wyjazd w drogę powrotną - przyjazd do Poznania około godziny 21.00.

Ubezpieczenie   

W cenie wycieczki ubezpieczenie NNW do 10.000 zł  w TU Europa .  Dodatkowo w biurze istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia np. od kosztów rezygnacji z podróży (koszt 3% ceny wycieczki ).

Informacje dodatkowe    Wstępy dodatkowo płatne ok. 60 zł + 10 euro. 

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Z uwagi na pobyt zagranicą konieczny dowód osobisty lub paszport.
Minimalna liczba uczestników – 30 osób

Cena  1450,00  zł

Cena    – zawiera :  koszty transportu, koszty 4 noclegów ( pokoje 2-osobowe z łazienkami), koszty wyżywienia ( śniadania, obiadokolacje),  opieka pilota, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie Skąd jesteśmy
linia

Biuro Usług Turystycznych SIMON Sp. z o.o.
Osiedle Kosmonautów 10, 61-627 Poznań
NIP: 972-10-35-418 REGON: 630322760 KRS: 0000099537
Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie fantastyczną przygodę.

SimonTelefony komórkowe
Telefony stacjonarne
Adres e-mail
Rezerwuj wycieczkę


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji Polityka prywatności.