Strona główna     >     Wycieczki    >    Wycieczki

PRAGA I ZAMEK KARLSTEJN 07.07 - 11.07.2022Jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Zachwyca urodą, przepięknym Starym Miastem i Hradczanami, wspaniałym położeniem nad Wełtawą, ciekawymi postaciami i związanymi z nimi anegdotami.

PROGRAM WYJAZDU

1 dzień    Zbiórka godz. 05.45, wyjazd z Poznania o godz. 06.00, Plac Adama Mickiewicza, przejazd do Pragi.

Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu IMOS – 10 minut jazdy samochodem do centrum Pragi. Po drodze postój i zwiedzanie perły czeskiego baroku - Hospital-Kuks.

2 dzień     Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Pragi. Zwiedzamy  m.in.: Hradczany w tym: Zamek Praski, Katedra św. Wita, Pałacu Królewskiego, spacer Złotą Uliczką, Loreta, Strahovski Klasztor. Wieczorem rejs po Wełtawie połączony z kolacją degustacją wina. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień     Śniadanie, c.d. zwiedzania Pragi - spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta – zabytkowa dzielnica Mala Strana, kościół św. Mikołaja i Wyspa Kampa, Zegar Orloj, spacer po średniowiecznym Moście Karola, dzielnica żydowska, Plac Wacława. Po południu zwiedzanie browaru U Fleku – obiadokolacja i degustacja piwa. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień     Śniadanie, Przejazd do Zamku Karlstejn - niesamowitego, gotyckiego zamku - jednego z najsłynniejszych w całych Czechach, zbudowanego w XIV wieku. Pierwotnie został zaprojektowany jako forteca, która miała chronić królewskie klejnoty koronne oraz cenne, święte relikwie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg

5 dzień    Śniadanie, przejazd do Hradec Kralove – zwiedzanie miasta. Około godziny 14.00 wyjazd do Polski. Przyjazd do Poznania – godz. 21.00

 

ŚWIADCZENIA – cena obejmuje : przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w barek, klimatyzację, WC,  4 noclegi w hotelu turystycznym, pokoje 2-osobowe z łazienkami / www.hotel.imos.cz /

wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opiekę pilota, Ubezpieczenie SIGNAL - IDUNA KL 25.000,00 EUR + NNW 20.000,00 PL pakiet obejmujący choroby przewlekłe.

Dodatkowo w biurze istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia np. od kosztów rezygnacji z podróży ( koszt 3% ceny wycieczki).          

Cenę imprezy obliczono przy 30 płatnych miejscach na podstawie kursów NBP dla dewiz z dnia 22.12.2021.

Cena może ulec zmianie wraz ze zmianą kursów dewiz i wzrostem cen paliw. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.Galeria zdjęć

Skąd jesteśmy
linia

Biuro Usług Turystycznych SIMON Sp. z o.o.
Osiedle Kosmonautów 10, 61-627 Poznań
NIP: 972-10-35-418 REGON: 630322760 KRS: 0000099537
Dane kontaktowe
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie fantastyczną przygodę.

SimonTelefony komórkowe
Telefony stacjonarne
Adres e-mail
Rezerwuj wycieczkę


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji Polityka prywatności.